Geleceğin Tokeni PassiveToken

Geleceğin Tokeni PassiveToken

Geleceğin Tokeni PassiveToken

Ünlü analistlerin yaptığı araştırmalara göre geleceğin en iyi 10 tokeni arasına girecek olan PassiveToken'in ön satışları çok yakında başlıyor.

Geleceğin en iyi 10 tokeni arasına girmeyi hedefliyor.


Evinizde oturarak tokeninizin size gelir sağlaması artık çok basit. Tokenin amacı kendi tokenine sahip kişilerin aylık veya yıllık olarak güzel gelirler elde etmesi için yapılmıştır.Passive Income Token, geliştirilmekte olan ve varlık stake etmeye başlamadan önce kullanılabilecek resmi bir yönetişim sistemine sahiptir. Bu, Pasif Token sahipleri tarafından bağlayıcı ve şeffaf yönetişim için bir oylama mekanizmaları sağlar.


Pasif Token sahipleri, sunulan projeler, uygulanabilirlik, proje 3. taraf atadığı kişiler, proje için yasal temsil vb. likidite havuzu fonları, proje parametreleri ve yönetişim sisteminin kendisini önerebilir ve oylayabilir. Pasif Token sahibi topluluk oylaması esastır ve blok zinciri aracılığıyla şeffaflık gereklidir.
Ünlü analistler daha önce de Ethereum'un yıl sonuna kadar değerlerini doğru tahmin etti.

Şu anda telegram grubunda da her ay çekilişler yapılarak pasvtoken ile hediyeler göndermektedirler


Telegram Grubu : t.me/pasvtoken veya TIKLA


Peki PassiveToken Nedir?


$PASV, token sahipleri ve pasif gelirli varlık yatırımcıları arasındaki boşluğu kapatmak için merkezi olmayan bir platformdur. NFT ve blok zincir teknolojileri aracılığıyla tokenizasyon süreçlerini kullanarak ne kadar büyük veya küçük olursa olsun herkesin yatırım getirisi projelerine yatırım yapma fırsatına sahip olması gerektiğine inanıyoruz.


Topluluk, tüm $PASV projelerine kaynak sağlayacak, sunacak ve strateji oluşturacaktır. Güç ve risk faktörlerini sunmanın, bunlara erişmenin nihayetinde herkesin etrafındaki en uygulanabilir ve en yüksek getiri projelerine katılmasına izin vereceğini topluluk aracılığıyla biliyoruz.


$PASV sahipleri katılabilir ve her proje karşılıksız tokenler (NFT'ler) olarak temsil edilecektir. Bu, DeFi aracılığıyla her tür varlık için finansmanın kilidini açmanın başlangıç ​​noktasıdır.


Günümüz finansal sisteminde, varlığa dayalı finansal projelere yalnızca en zengin yatırımcılar katılabilmektedir.

DeFi, herhangi bir giriş engeli olmaksızın büyüyen bir finansal sistemdir. $PASV, bu tür anlaşmalara erişimi olmayan tüm yatırımcılara bu avantajı sağlamak istiyor.


Kullanıcıya yönelik ilk ürünümüz olan Mobil Cüzdan Staking Uygulamamız ile $PASV, herkesin belirli bir proje NFT'sini temsil eden topluluk teminat destekli havuzları tarafından onaylanmış, sunulanları satın almasına ve finanse etmesine olanak tanır.

RFI Ödülleri sayesinde ek verim alabilir ve ekosisteme katılabilir.


$PASV'nin yalnızca ilk adım olduğuna inanıyoruz. İnşa ettiğimiz Protokol, her yerde ekonomik fırsatları teşvik etme vizyonumuzu yerine getiren Derin Katman Finansmanı gibi kullanım örneklerine olanak sağlayacaktır.


Faydaları Nedir?


DeFi, bankalar veya sigortalar gibi aracılar olmadan çalışan akıllı sözleşmelere dayalı merkezi olmayan bir finansal sistemdir. DeFi uygulamaları, geleneksel finans hizmetlerini, öncelikle Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş, izinsiz, küresel ve şeffaf bir şekilde yerine getirmeye çalışır.


Sınırlar, bankalar veya hükümet tarafından kontrol edilen para birimleri olmadan inşa edilen tamamen yeni bir ekonomi. $PASV, DeFi ekonomisinin içinde inşa edilmiştir ve yakında diğer DeFi protokolleriyle de doğrudan entegrasyona sahip olacaktır, ancak aynı zamanda geleneksel varlık yatırımını basitleştirmiştir.


Telegram Grubu : t.me/pasvtoken veya TIKLA